Atribuită Cumpărare directă

Setul contine: - cupa trapezoidala baza mica 300 mm / baza mare 1200 mm - cupa taluzare 1200 mm Setul compatibil pentru toate buldoexcavatoarele cu putere de 95 CP

Număr anunț
DA27064916
Autoritate contractantă
Comuna Lelesti (CUI 4898738)
Furnizor / câștigător
MABO VISION (CUI 33321201)
Cod CPV
43200000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.395 RON
Valoare atribuită
10.395 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.395 RON

din 10.395 RON estimat