Atribuită
Cumpărare directă
ROUTER CISCO 890 C891F-K9 C891F-K9 - Cisco 890 Series Integrated Services Routers CON-SNT-C891F8BB - SNTC-8X5XNBD Cisco 890 Series Int S89UK9-15303M - Cisco 890 Series IOS UNIVERSAL SL-890-AIS - Cisco 890 Advanced IP Services License PWR-66W-AC-V2 - Power Supply 66 Watt AC V2 for C890 and C1100 series PACK-800 - Packaging PIDs for 800 with no 3G and POE CAB-ACE - AC Power Cord (Europe), C13, CEE 7, 1.5M
- Număr anunț
- DA27056024
- Autoritate contractantă
- Oras Zlatna (CUI 4331031)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.193,28 RON
- Valoare atribuită
- 4.193,28 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.