Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Acceptat Livrat Pret Valoare neta E-9070960 Aseptopol EL 75 5L, detergent dezinfectant pt suprafete si vesela BIDON 20 20 0 201.20 4,024.00 E-TRUMPD Trump Des 25kg, detergent dezinfectant pentru masina de spalat vase BUC 4 4 0 580.00 2,320.00 E-9080690 Nexa Epicare 5C bidon 5L, sapun cu dezinfectant pt maini BUC 4 4 0 170.00 680.00 E-DIEMAX Diesin Maxx 5L, dezinfectant toalete BUC 4 4 0 93.00 372.00 E-MQE Mikro-Quat Extra 5L, detergent dezinfectant BUC 8 8 0 190.60 1,524.80 E-SANICHLOR Sanichlor 160 tablete, dezinfectant pe baza de clor BUC 20 20 0 43.60 872.00 E-EPICDES Epicare Des 500ml, dezinfectant rapid maini BUC 60 60 0 26.69 1,601.40 E-9042730 Sirafan Speed, dezinfectant rapid pentru suprafete fara clatire, bidon 5l BUC 20 11 0 201.20 4,024.00 8 140 15,418.20
- Număr anunț
- DA27085059
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.418,20 RON
- Valoare atribuită
- 15.418,20 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.