Atribuită Cumpărare directă

https://altex.ro/telefon-samsung-galaxy-a51-128gb-4gb-ram-dual-sim-prism-crush-blue/cpd/SMTA51BL/ 1 buc telefon mobil va fi livrata la Suceava, restul produselor la GF Judeteana Iasi

Număr anunț
DA27077298
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA SUCEAVA (CUI 16376339)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.448,08 RON
Valoare atribuită
5.448,08 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.448,08 RON

din 5.448,08 RON estimat