Atribuită Cumpărare directă

1 TERMOSTAT ELECTRONIC RF 188 lei 2 Robineti separare tur – retur 96 lei 3 Robinet umplere ct 258 lei 4 Consumabile 55 lei 5 Manopera inlocuire robineti 350 lei 6 Manopera refacere perna vas expansiune 180 lei 7 Manopera termostat 180 lei

Număr anunț
DA27084677
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
TRISERV INSTAL SRL (CUI 18827885)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.307 RON
Valoare atribuită
1.307 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.307 RON

din 1.307 RON estimat