Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CRACIUN ADULTI "Sticla de 0.75 litri Cutie cu praline cu ciocolata Cozonac tip panettone cu fructe confiate de 500 de grame Pachet mare de fursecuri cu tematica de sarbatori de 80 de grame Figurina din ciocolata cu Mos Craciun la 60 de grame Cutie cu praline fine de ciocolata si jeleu de fructe Pachet cafea macinata Cutie cu mâner PACHET CRACIUN COPII"........... Pachet adulti " Mosul vine intotdeauna" Varianta 2 Sticla festiva de 700 ml Punga de cafea mai putin
- Număr anunț
- DA27078913
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA URSULUI (CUI 2613850)
- Furnizor / câștigător
- ABMAR SOLUTIONS S.R.L. (CUI 43132749)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.950 RON
- Valoare atribuită
- 25.950 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.