Atribuită
Cumpărare directă
La sediul AJOFM din Zalău, se va asigura paza cu un agent de pază dupa urmatorul program: luni, marti si joi intre orele 07.30 – 16.30, miercuri intre orele 07.30 – 18.30 si vineri intre orele 07.30 – 14.00, în medie 187,89 ore/lună, iar înafara orelor de program, în zilele libere si sărbatori legale securitatea sa fie asigurată prin monitorizarea sistemului de alarmă antiefractie existent. La sediile AJOFM din Jibou si Simleul Silvaniei se va asigura monitorizarea si interventia sistemelor antiefractie 24 din 24 ore. Serviciile vor fi prestate in perioada 01.01.20201-31.03.2021, iar facturarea se va face lunar pentru paza umana si 3 sedii ale AJOFM Salaj
- Număr anunț
- DA27074785
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SALAJ (CUI 11340679)
- Furnizor / câștigător
- NERA STAR SRL (CUI 11712217)
- Cod CPV
- 79713000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.925,05 RON
- Valoare atribuită
- 9.925,05 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.