Atribuită
Cumpărare directă
Seria Core i5 Model 8400 Specificatii tehnice Socket LGA1151v2 Numar nuclee 6 Numar thread-uri 6 Frecventa 2.8 GHz Frecventa Turbo 4.0 GHz Smart Cache 9 MB Tehnologie de fabricatie 14 nm Puterea totala disipata 65 W Mod de operare 64-bit Grafica Integrata Da Tip suport memorie DDR4 Cooler inclus Da Mod ambalare Box Altele Intel UHD Graphics 630
- Număr anunț
- DA27068775
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 31712116-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 785,69 RON
- Valoare atribuită
- 785,69 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.