Atribuită Cumpărare directă

Pachet lichid parbriz iarna diluat conform ADV1188705/07.12.2020 si oferta: Lichid parbriz PRO-X iarna diluat -40gC

Număr anunț
DA27067548
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.623,72 RON
Valoare atribuită
1.623,72 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.623,72 RON

din 1.623,72 RON estimat