Atribuită
Cumpărare directă
Primaria comunei Macesu de Sus judetul Dolj, doreste achizitionarea unui pachet de Craciun; Pachetul trebuie sa contina: fanta orange 2,0pet 25 buc, chio maxi mix 225g 150 buc, poiana chokotoff 238g 150 buc, viva chips sm marar100g 150 buc, milka happy cow 100g 150 buc, viva pernite cr.cacao 200g 150 buc, milka cookies sens.156g 150 buc, 7days max crois.fr.p85g 150 buc, biskrem piersica160g 150 buc, sacosa sarbatori ecotaxa 0.15 150 buc, joe tentatii cacao 180g 150; Achizitia este in concordanta cu programul anual de achizitii publice pe anul 2020 al UAT Macesu de Sus; Valoarea totala a achizitiei este de 6.627,50 lei fara TVA, suma la care se poate adauga TVA;
- Număr anunț
- DA27062590
- Autoritate contractantă
- COMUNA MACESU DE SUS (CUI 5002037)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.627 RON
- Valoare atribuită
- 6.627 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.