Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie jucarii pentru completarea/inlocuirea jucariilor din dotarea Cresei Municipale a Municipiului Campina, respectiv: Mini-set supermarket cu accesorii = 2 buc, Primul meu volan - Safari= 2 buc, Puzzle Covoras din spuma Cifre = 2 buc, Joc sortare - Primul meu castel= 2 buc, Covor puzzle din spuma Animale = 2 buc, Jucarie cu sortator Fisher Price by Mattel Infant Primele cuburi = 2 buc, Carucior pentru cumparaturi cu accesorii Trolley Blue = 4 buc, Cos cu fructe si alimente Pilsan Pink = 4 buc, Set portabil Mica Gospodina - compact = 2 buc, Set servicii de curatenie - compact ST18X68644 2 = 2 buc Masuta mobila Serve N Play cu accesorii de servit masa 4960_polesie= 1 buc Jucarie , Simba Orga Abc Animal S104018188 2 = 2 buc; Set 30 cuburi de constructie figuri geometrice mari = 2 buc, Piramida cu activitati cu sunete si lumini = 2 buc; Covor puzzle 36 piese Iso Trade = 2 buc; Casuta educativa Happy House cu sortator si pian Hola Toys = 2 buc; Set volan si chei cu muzica sunete si lumini Driver Pink = 2 buc.
- Număr anunț
- DA27067818
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- NICHIDUŢĂ TRADING SRL (CUI 29888330)
- Cod CPV
- 37520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.799,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.799,16 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.