Atribuită Cumpărare directă

Achiziţionarea de „Servicii de revizie tehnică periodică și verificare pierdere de ulei la buldoexcavatorul Caterpillar MS 01697”

Număr anunț
DA27067834
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.311,68 RON
Valoare atribuită
2.311,68 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.311,68 RON

din 2.311,68 RON estimat