Atribuită Cumpărare directă

Tableta grafica XP-PEN Artist 13.3 Pro, FHD, TILT, 8192 niveluri presiune, include Stand, Artrage 5, Manusa, 8 varfuri de rezerva

Număr anunț
DA27083906
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Ion Creanga (CUI 2614295)
Furnizor / câștigător
MATRIX ONLINE SRL (CUI 30931248)
Cod CPV
30237450-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.874 RON
Valoare atribuită
9.874 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.874 RON

din 9.874 RON estimat