Atribuită
Cumpărare directă
Inlocuire becuri economice penru iluminat stradal, cuprinde material, manopera si servicii prestate cu paltforma ridicatoare cu brat 25 buc si Montare traversari luminoase pentru iluminat festiv, cuprinde materialul marunt, racordare la reteaua electrica si sefvicii efectuate cu platforma ridicatoare cu brat 15 buc
- Număr anunț
- DA27087627
- Autoritate contractantă
- Comuna Lunguletu (Primaria Lunguletu) (CUI 4402752)
- Furnizor / câștigător
- GILEON INST-EL SRL (CUI 15434059)
- Cod CPV
- 45317000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.120 RON
- Valoare atribuită
- 6.120 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.