Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului un Terminal Samsung Galaxy A71 128GB Dual SIM Albastru. Valoarea totala este de 323,7 EURO fara TVA, reprezentand 1.597,81 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9361 RON, valabil in data de 14.12.2020.
- Număr anunț
- DA27075244
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 32522000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.597,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.597,81 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.