Atribuită
Cumpărare directă
Tableta Samsung Galaxy Tab S5e T725N, 10.5”, 64GB, 4G, Silver Cod produs: SM-T725 Specificatii Caracteristici generale Conectivitate Cu SIM Tip SIM Nano SIM Sistem de operare Android Tehnologii Bluetooth GPS 3G 4G Wi-Fi Senzori Busola Proximitate Giroscop Accelerometru Cititor de amprenta Functii Incarcare rapida 18W Dolby Atmos sound Culoare Argintiu Inaltime 245 mm Latime 160 mm Grosime 5.5 mm Greutate 400 g Dual Sim Nu Procesor Producator procesor AMD Model procesor Qualcomm SDM670 Snapdragon Numar nuclee 8 Frecventa 1.7 GHz 2 GHz Tehnologie procesor 10 nm Producator chipset video Adreno 615 Afisare Tehnologie display Super AMOLED Diagonala display 10.5 inch Rezolutie 1600 x 2560 Numar culori 16 Milioane Memorie Capacitate memorie 4 GB Stocare Capacitate stocare 64 GB Tip slot memorie MicroSD Capacitate maxima card de memorie 1 TB Conectivitate Frecventa retea 3G: 850 / 900 / 1900 / 2100 2G: 850 / 900 / 1800 / 1900 4G:
- Număr anunț
- DA27084998
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.