Atribuită Cumpărare directă

Memorie RAM Tip DDR4 Capacitate 32 GB Frecventa 3600 MHz Kit Dual Channel 2x 16 GB Latenta CAS 18 CL Radiator inclus Standard PC4-28800 Tensiune alimentare 1.35 V Timing 18-22-22-42

Număr anunț
DA27093746
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.781,50 RON
Valoare atribuită
3.781,50 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.781,50 RON

din 3.781,50 RON estimat