Atribuită
Cumpărare directă
- 2 BUC X CE400X (507X) CARTUS TONER BLACK (11000 PAG) ORIGINAL HP LJ PRO 500 MFP M570 575; - 1 BUC X CE401A (507A) CARTUS TONER CYAN (6000 PAG) ORIGINAL HP LJ 500 550 551 575; - 1 BUC X CE402A (507A) CARTUS TONER YELLOW (6000 PAG) ORIGINAL HP LJ 500 550 551 575; - 1 BUC X CE403A (507A) CARTUS TONER MAGENTA (6000 PAG) ORIGINAL HP LJ 500 550 551 575.
- Număr anunț
- DA27067745
- Autoritate contractantă
- Politia locala Chitila (CUI 26479340)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.591,30 RON
- Valoare atribuită
- 3.591,30 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.