Atribuită
Cumpărare directă
LIPICI PK 10 G 335653 BUC 20 1,40 PIX ECO STICK CLARO ALBASTRU BUC 100 0,34 CREION HB CU RADERA HZ 9483430 BUC 50 0,50 CAPSE 24 / 6 NOKI BUC 200 0,75 BANDA ADEZIVA 12 X 10 OPTIMA BUC 10 0,40 BANDA ADEZIVA 18 X 33 OPTIMA 40MICRONI BUC 5 0,60 BANDA ADEZIVA 48 X 66 OPTIMA BUC 10 2,35 FLUID CORECTOR CENTRUM 80157 BUC 20 1,70 AGRAFE 28MM OFFICE COVER 100P BUC 100 0,67 CAPSATOR KANGARO DSE335 NEGRU BUC 10 16,50 PERFORATOR KANGARO PERF 40 NEGRU BUC 10 28,00 TEXTMARKER PELIKAN 490 GALBEN 814089 BUC 40 2,13 MARKER PERMANENT PELIKAN 407 ALBASTRU 947663 BUC 40 1,90 DOSAR PVC NOKI BUC 100 0,38
- Număr anunț
- DA27093978
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.012,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.012,70 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.