Atribuită Cumpărare directă

Concentratie : 250MG/5ML ; Forma : SOL. INJ. ; Ambalaj :Cutie x 5 fiole din sticla incolora cu inel de rupere sau cu punct de rupere x 5ml solutie injectabila (18 luni). Producator : ZENTIVA

Număr anunț
DA27102971
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33616000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
711,60 RON
Valoare atribuită
711,60 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

711,60 RON

din 711,60 RON estimat