Atribuită Cumpărare directă

publicare de organizare concurs de recrutatre in data de 13.01.2021 doua functii contractuale in cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Ghiroda.

Număr anunț
DA27078663
Autoritate contractantă
Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,09 RON
Valoare atribuită
231,09 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,09 RON

din 231,09 RON estimat