Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze cartuse toner: TONER COMPATIBIL PANTUM PA-210 1 TONER MLT-108S PT.SAMSUNG. ML-1640, ML-2240 -ML1640 1 TONER COMPATIBIL SKY CE285A-CRG325/725 SKY285-CRG725 2 TONER COMPATIBIL SKY HP CF283A SKYCF283A 5 TONER HP 106A BK 1K HPW1106A 1
- Număr anunț
- DA27093383
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu (CUI 14121878)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.157,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.157,92 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.