Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta achizitioneaza in conditiile legii, 1000 de huse de telefon confectionate din material textil (bumbac cu model brodat), Inaltime 15 cm,Latime 8 cm, Inchiderea este cu scai, personalizate cu macheta trimisa de A.C.

Număr anunț
DA27082289
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
Furnizor / câștigător
ANABASIS SRL (CUI 15152546)
Cod CPV
31711000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450 RON
Valoare atribuită
3.450 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450 RON

din 3.450 RON estimat