Atribuită
Cumpărare directă
Montare pe perete sau tavan la o inaltime de 2m. Microorganisme distruse: bacterii, virusuri, spori de mucegai,drojdii,alge,protozoare. Acopera pana la 16 m2,timp de expunere recomandat 15-30 min. Durata de viata: aproximativ 8000 de ore. Aceste dispozitive sunt recomandate a fi folosite in absenta omului!!! ACHIZITIE CONFORM OFERTA DE PRET 10674/20.11.2020.
- Număr anunț
- DA27098729
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SLATINA (CUI 19836326)
- Furnizor / câștigător
- DENTEX TRADING SRL (CUI 16293888)
- Cod CPV
- 33191000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.268,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.268,90 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.