Atribuită
Cumpărare directă
Dosar plic carton - 30 bucati x 0,60 lei File plastic A4 100 bucati/set - 1 set x 7,50 lei Dosar plastic - 30 bucati x 0,45 lei Banda adeziva 19mm x33m - 3 role x 0,95 lei Banda adeziva 48mm x66m - 3 role x 3,65 lei Pix cu mecanism - 10 bucati x 1,20 lei Etichete A4 autoadezive 4 bucati/coala 100 coli/top - 1 top x 27,00 lei Marker CD - 5 bucati x 1,75 lei Agrafe birou 33mm - 5 cutii x 0,78 lei
- Număr anunț
- DA27107406
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,45 RON
- Valoare atribuită
- 104,45 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.