Atribuită Cumpărare directă

Spirt dezinfectant biocid virucid avizat de catre Ministerul Sanatatii. Continut de alcool sanitar 70%. Domeniul de utilizare: •igiena umana. •dezinfectante si algicide care nu sunt destinate aplicarii directe la oameni sau animale. Aria de aplicare: •dezinfectia mainilor prin frecare •dezinfectia suprafetelor inerte prin stergere •dezinfectant cu utilizare in unitari sanitare, avand limitarile impusede eficacitatea testata a produsului (bactericida, levuricida, inactivare virus) Eficacitate inactivare virus, conform avizului de extindere, prin metoda de testare UNE-EN 14476 in conditii de murdarie (2,1): •Specia Coronavirus 229E (ATCC VR-740) portiunea: 2019/03/04, trecerea 2 •Specia Vaccina Poxvirus (ATCC VR-1508) portiunea: 2017/01/26, trecerea 2 Indicatii de utlizare: nediluat, ca atare.

Număr anunț
DA27078021
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL GIURGIU (CUI 4145853)
Furnizor / câștigător
TIF TOUR AND GUIDE SRL (CUI 35266863)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
939 RON
Valoare atribuită
939 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

939 RON

din 939 RON estimat