Atribuită Cumpărare directă

ACCEPTUL NOSTRU TINE LOC DE NOTA DE COMANDA.RUGAM EFECTUATI LIVRAREA. Referat CPLIAAM nr. 11961/ 16.12.2020

Număr anunț
DA27109925
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
954,62 RON
Valoare atribuită
954,62 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954,62 RON

din 954,62 RON estimat