Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4, 80gr/mp, 500 coli/top; Dosar PVC, diverse culori;Corector cu banda;Foarfeca 160mm;Capse 24/6;Sfoara bumbac 90g; Biblioraft plastifiat 8cm, diverse culori;Cif crema; Mop bumbac ;Hartie igienica, 3 straturi alba, 24 buc/bax;Hartie copiator

Număr anunț
DA27090144
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTE CONSTANTIN BRAILOIU (CUI 23514094)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975,21 RON
Valoare atribuită
975,21 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

975,21 RON

din 975,21 RON estimat