Atribuită Cumpărare directă

Hipocloritul de sodiu se utilizeaza la spalare si dezinfectie,aplicatii domestice(albire rufe), tratare ape (potabile, de racire, ape reziduale), tratare ape piscine, producerea de chimicale, albire, industria textila, pasta de hartie. Concentratia hipocloritului oferit de noi este de 12,5%

Număr anunț
DA27102414
Autoritate contractantă
COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
Furnizor / câștigător
TEHNOCHIM SRL (CUI 5020688)
Cod CPV
24312220-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340,20 RON
Valoare atribuită
340,20 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340,20 RON

din 340,20 RON estimat