Atribuită Cumpărare directă

Agrafe birou 33mm - 80 cutii x 0,78 lei Clips 32mm 12 bucati/cutie - 10 cutii x 3,20 lei Clips 25mm 12 bucati/cutie - 8 cutii x 2,50 lei Clips 51mm 12 bucati/cutie - 3 cutii x 6,50 lei Mina creion - 30 cutii x 2,90 lei Etichete A4 autoadezive 100 coli/top - 2 topuri x 27,00 lei Creion mecanic - 7 bucati x 8,80 lei Agrafe birou 50mm - 48 cutii x 2,60 lei Agrafe birou 78mm - 10 cutii x 3,10 lei Dosar plastic - 500 bucati x 0,45 lei Dosar plic carton -150 bucati x 0,60 lei Dosar sina carton - 50 bucati x 0,45 lei File plastic A4 100 bucati/set - 1 set x 7,50 lei Fluid corector cu pensula 20 ml. - 5 bucati x 3,20 lei Banda corectoare 5mm x 8m - 15 bucati x 3,60 lei Post it 75x75 mm culori neon - 40 bucati x 1,40 lei Film index hartie 4 culori 15x50mm - 40 bucati x 2,00 lei Banda adeziva 19mm x 33m - 10 role x 0,95 lei Banda adeziva 48mm x66m - 5 role x 3,65 lei

Număr anunț
DA27107493
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.492,65 RON
Valoare atribuită
2.492,65 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.492,65 RON

din 2.492,65 RON estimat