Atribuită Cumpărare directă

Cartus OEM-PANTUM-DL-410-DRUM-B-12k 40 BUC Cartus OEM-EV-PANTUM-NT-411X-B-6k 60 BUC

Număr anunț
DA27101000
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.060 RON
Valoare atribuită
20.060 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.060 RON

din 20.060 RON estimat