Atribuită
Cumpărare directă
FARMEC Gel dezinfectant mâini 5000 ml este un dezinfectant alcoolic cu efect virucid si bactericid cu acțiune rapidă, cu o concentratie de alcool 70% v/v destinat dezinfectiei igienice a mâinilor. Are in compozitie si glicerina care are un rol emolient si hidratant. UTILIZARE: o cantitate de aproximativ 3 - 5 ml se aplică pe suprafața pielii. Se freacă mâinile până la uscare. Nu se clătește. Exclusiv de uz extern. A nu se lăsa la îndemâna copiilor. CATEGORIA DE UTILIZATORI: Industrial, Colectivitati, Profesional, Public larg Produs biocid - Autorizatie nr.114/29.04.2020 + Anexa supliment nr.1/08.05.2020 emise de Institutul National de Cercetare - Dezvoltare Medico - Militara "Cantacuzino", valabilitatea autorizatiei reglementata de OUG 67/2020 privind modificarea unor acte normative si prelungirea unor termene din 12.05.2020.FARMEC Loțiune dezinfectantă mâini 5000 ml este o soluție antibacteriană, antifungică, virucidă cu acțiune rapidă, cu o concentratie de alcool 70% destinată păstrării în perfectă stare de igienă a pielii mâinilor. Utilizare: O cantitate de aproximativ 3 ml se aplică pe suprafața pielii. Se freacă mâinile până la uscare. Nu se clătește. Exclusiv de uz extern. A nu se lăsa la îndemâna copiilor. CATEGORIA DE UTILIZATORI: Industrial, Colectivitati, Profesional, Public larg PRODUS BIOCID AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: Aviz BIO 5061/01/12.24 Autorizatie INCDMMC: 45/10.04.202
- Număr anunț
- DA27085374
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA THEODOR BUCURESCU NR.1 SANNICOLAU-MARE (CUI 29108311)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.194,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.194,80 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.