Atribuită Cumpărare directă

Bocanc Protectie Jumper - 56 x 70 lei Costum salopeta - 50 x 85 lei Jacheta easyview - 56 x 140 lei Cizma imblanita - 56 x 63.2 lei Pelerina ploaie - 56 x 25.5 lei Manusi protectie - 29 x 14.20 lei Ochelari Brava - 11 x 9.5 lei Casca Zircon - 11 x 12.5 lei

Număr anunț
DA27101557
Autoritate contractantă
Municipiul Calafat (CUI 4554424)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.631 RON
Valoare atribuită
21.631 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.631 RON

din 21.631 RON estimat