Atribuită
Cumpărare directă
Canapea pentru examinări medicale cu cadru din inox, prevăzută cu suport pentru rolă de hârtie, având saltea confecționată din spumă, ce permite examinarea pacienților într-un mod confortabil și sigur. Canapea pentru examinări medicale, cu cadru din inox, prevăzută cu suport pentru rolă de hârtie, având saltea confecționată din spumă, ce permite examinarea pacienților într-un mod confortabil și sigur. Caracteristici și beneficii canapea examinare medicală: •Cadrul canapelei este realizat în totalitate din inox; •Este prevăzută cu suport pentru rolă de hârtie; •Salteaua este confecționată din spumă, cu o grosime de 80 mm; •Permite examinarea pacienților într-un mod confortabil; •Este ușor de curățat și întreținut; •Dimensiuni (L x l x Î): 182 cm x 60 cm x 66 cm; •Culoare disponibilă: alb.
- Număr anunț
- DA27087820
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
- Cod CPV
- 33192100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.456 RON
- Valoare atribuită
- 1.456 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.