Atribuită Cumpărare directă

- Hârtie igienică 130 m, 2 straturi, extra albă Mini Jumbo – 240 role - Prosop cu derulare centrală 2 pliuri 100m AQA Choice- 300 role - SANO MULTI CLEANER 1 l gel cu clor pentru suprafete – 5 buc Conform comenzii ferme nr 21888/14.12.2020, atașate

Număr anunț
DA27106998
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.386,10 RON
Valoare atribuită
3.386,10 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.386,10 RON

din 3.386,10 RON estimat