Atribuită Cumpărare directă

ONDA HART.IG.2STR40BUC 2 BOH COVORAS GRIP MAT 40X60C 2 ANA ALCOOL SANITAR 70% 1L 5 DELIMANO INSTANT WATER 1 IGIENOL DEZINF.UNIV.1L 6 WIPE OUT SAP.L.PIERS500ML 5 FARMEC LOT.DEZINF.MAINI 5L 2 NEDIS WIFIHS10WT CANT WI-FI 1 ENERGIZER BAT.ALC.MAX R6 8+ 1 ENERGIZER BAT.ALC.MAX R3 8+ 1 SERVETELE CUT.EXCL2STR150BU 12 KIT TRUSA SANIT.PT.POST.FIX 2 TRUSA SANIT.PT.POSTURI FIXE 2 STROHM MULTIPR. 6PR 5M 1,5M 2 DOMESTOS ATLANTIC 1L 20 VERBATIM USB 2.0 32GB 4 OMEGA MOUSE WIRELESS OM-414 5

Număr anunț
DA27092337
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NIKOS KAZANTZAKIS (CUI 17343755)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.658,16 RON
Valoare atribuită
1.658,16 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.658,16 RON

din 1.658,16 RON estimat