Atribuită
Cumpărare directă
SERVICE BARIERE AUTOMATE,SISTEM CONTROL ACCES USI SI PORTI AUTOMATE SI SONERII SALON. Serviciile vor fi desfasurate conform caietului de sarcini atasat. Piesele de schimb nu sunt incluse. Serviciile se vor desfasura timp de 12 luni incapand cu 01.01.2021
- Număr anunț
- DA27089984
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
- Cod CPV
- 50413000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.656 RON
- Valoare atribuită
- 10.656 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.