Atribuită
Cumpărare directă
CALCULATOR PORTABIL, 15.6 FHD (1920x1080), PROCESOR INTEL CORE i3 (up to 4.1GHz, 6M), Placa video, 4 GB DDR4 Memory (1x4GB), SSD 256GB , SD card reader, 2 Built-in speakers, 1 digital microphone, HD Camera, WLAN 802.11ac, Bluetooth 4.0, Porturi" 1x USB 2.0, 3 x USB 3.1, 3.5mm combo audio jack, , Licență Windows
- Număr anunț
- DA27080253
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 18444707)
- Furnizor / câștigător
- SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI 28124084)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.