Atribuită Cumpărare directă

Concentratie: 80mg/2ml; Forma: SOL. INJ.; Ambalaj: Cutie x 10 fiole din sticla incolora x 2ml solutie injectabila; Producator: KRKA d.d..

Număr anunț
DA27103084
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33651000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,80 RON
Valoare atribuită
103,80 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,80 RON

din 103,80 RON estimat