Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID 500ML CU GLICERINA, PH NETRU BUC 300 DEZINFECTANT MAINI 750ml AVIZ DE BIOCID 75% alcool K-BUC 300 DEZINFECTANT SUPRAFETE 75% alcool avizat 750ml cu pulverizator K-BUC 100 ALCOOL SANITAR 500ML AVIZ BIOCID BUC 300 MANUSI NITRIL M,L 100BUC/CUT CUT 200 MASTI CHIRURGICALE DUBLU STRAT BUMBAC 3 PLIURI 50BUC/CUT CUT 600 SERVELTE UMEDE DEZINFECTANTE 100BUC/CUTIE ANTIBACTERIENE PACH 300
- Număr anunț
- DA27098745
- Autoritate contractantă
- Comuna Odoreu (Consiliul Local al comunei Odoreu) (CUI 3897424)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.920 RON
- Valoare atribuită
- 29.920 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.