Atribuită Cumpărare directă

Polizor unghiular cu 2 acumulatori LiIon 18V, 5Ah, turatie reglabila, protectie la suprasarcina, motor fara perii, aparatoare disc, maner lateral, piulita de blocare, incarcator rapid, diametru disc 125mm - (cod produs Makita DGA511RTE) Caracteristici tehnice: Capacitate acumulator(V/Ah):18 /5.0 Timp de incarcare acumulator(min):22 Turatie in gol(rot/min): 3.000 - 8.500 Diametruldisculuiexterior / interior (mm):125 / 22.23 Protectie la suprasarcina (cu LED):Da Greutate conform EPTA (kg):2.5 Set de livrare: 2 x acumulatori BL1850B Incarcator DC18RC Disc inox 125x6x22,23 mm (A-80656) Apărătoare disc (123145-8) Mâner lateral (158237-4) Flanșă interioară (224415-9) Piuliţă de blocare (224554-5) Cheie specială 35 mm (782423-1) Despre produs Design subtire pentru utilizarea cu o singura mana destinat unor aplicatii diverse Motor fara perii Functie anti-restart pentru siguranta in manevrare Protectie la suprasarcina cu atentionare luminoasa Intrerupator culisant amplasat ergonomic Posibilitate de reglare a turatiei. Echipatacu 2 acumulatoriLi-Ion 18V / 5.0Ah

Număr anunț
DA27106991
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
42600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.780 RON
Valoare atribuită
1.780 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.780 RON

din 1.780 RON estimat