Atribuită Cumpărare directă

70 de sobe si aragaze cu debit < 2 NMC 1 centrala termica cu debit > 2< 3.5 NMC 7 centrale termice cu debit > 3.5 NMC

Număr anunț
DA27085898
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
Furnizor / câștigător
TRISERV INSTAL SRL (CUI 18827885)
Cod CPV
50531200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.998,30 RON
Valoare atribuită
1.998,30 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.998,30 RON

din 1.998,30 RON estimat