Atribuită Cumpărare directă

prelungitor 5P 3m 20buc;cuie beton 430buc,sita baterie 6buc,burghiu metal3 3buc,burghiu metal6 2buc,burghiu metal8 2buc,tub evacuare MS 1buc

Număr anunț
DA27103562
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII nr.21 Sibiu (CUI 17728891)
Furnizor / câștigător
114 SANITAS SRL (CUI 7432391)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,46 RON
Valoare atribuită
500,46 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,46 RON

din 500,46 RON estimat