Atribuită Cumpărare directă

Intretinerea drumurilor macadame si forestiere Pretul include - piatra sparta cu sort 0 - 65 mm - transport material in judetul mures - imprastiate si compactare cu cilindru vibrocompactor - transport utilaje - asistenta tehnica Obs: suprafata drumurilor trebuie sa fie curatate de catre beneficiar ( noroi , pietre mari, bolovani etc. )

Număr anunț
DA27042744
Autoritate contractantă
COMUNA BALAUSERI (CUI 4322416)
Furnizor / câștigător
SAHARA INDUSTRIAL SRL (CUI 30532654)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119.996,10 RON
Valoare atribuită
119.996,10 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119.996,10 RON

din 119.996,10 RON estimat