Atribuită Cumpărare directă

F6V24AE (652) CARTUS CERNEALA COLOR(200 PAG) ORIGINAL HP DESKJET INK ADVANTAGE 1115 2135 3635 3775 = 3 buc; F6V25AE (652) CARTUS CERNEALA BLACK (360 PAG) ORIGINAL HP DESKJET INK ADVANTAGE 1115 2135 3635 3775 = 3 buc; LC3617BK BLACK CARTUS (550 PAG) ORIGINAL BROTHER MFC-J2330DW (*)(F) = 23 buc

Număr anunț
DA27043758
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
978,68 RON
Valoare atribuită
978,68 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

978,68 RON

din 978,68 RON estimat