Atribuită
Cumpărare directă
1.Tip serviciu: Telefonie mobila Tarif total servicii telefonie mobila (ron fara TVA) : 423,36 RON - 6 pachete de telefonie mobila Digi Mobil Business Nelimitat 2. Tip serviciu: CATV Digital Tarif total servicii de cablu TV (ron fara TVA) : 25.21 RON 3. Tip serviciu: Internet Garantat Tarif total servicii de internet Garantat ( ron fara TVA ): 122,5 RON 4. Tip serviciu: Internet Mobil Tarif total servicii acces Internet Mobil ( ron fara TVA ): 45,83 RON - 4 servicii acces Internet Mobil Chirie Modem date 3G ( ron fara TVA ): 12,49 RON - 3 echipamente in regim de chirie 5.Tip serviciu: Telefonie fixa Tarif total servicii de telefonie fixa ( ron fara TVA ): 34.3 RON - format din 2 pachete DigiTel Perioada contractuala 24 luni, incepand cu 01.01.2021 Tarif total: 663,69 RON, fara TVA
- Număr anunț
- DA27036488
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU (CUI 3126519)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 663,69 RON
- Valoare atribuită
- 663,69 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.