Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze Autoturism Dacia Duster SL BlueLine 1.5 BlueDci 115CP 4x4 conform caiet de sarcini anunt numar ADV1188876 -Aer conditionat cu reglare automata -Computer bord -Sistem de navigatie -Scaune fata cu sistem de incalzire -Culoare metalizata -Jante 17" design Maldive -Oglinzi cu reglaj electric -Geamuri electrice -Regulator limitator de viteza - cruise control -Kit fumatori -Inchidere centralizata -Volan reglabil inaltime /adancime -Volan imbracat in piele -Scaun sofer reglabil pe inaltime si lombar
- Număr anunț
- DA27037919
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
- Cod CPV
- 34110000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73.698,98 RON
- Valoare atribuită
- 73.698,98 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.