Atribuită Cumpărare directă

Foarfeca-5 buc, suport documente 3 tavi-1 buc, suport documente 4 tavi-1 buc, pix metalic-2 buc, pix albastru bic - 5 buc, baterie V23GA-2 buc, diblu 8x80-20 buc. Certificat de conformitate.

Număr anunț
DA27070714
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39241200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,36 RON
Valoare atribuită
116,36 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,36 RON

din 116,36 RON estimat