Atribuită Cumpărare directă

-hartie copiator A4-65 top -pix gel albastru-20 buc -burete table magnetice-30 buc

Număr anunț
DA27044062
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC POGOANELE (CUI 4088170)
Furnizor / câștigător
ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI 18119943)
Cod CPV
30195921-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
886,20 RON
Valoare atribuită
886,20 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
12.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

886,20 RON

din 886,20 RON estimat