Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE FILTRU ULEI ARO TDX 5 X 16,81=84,05 BRAT STERGATOR RABA 6 X 12,61 = 75,66 OGLINDA RABA 6 X 13,87 =83,22 LAMPA SPATE RABA DSP 16- 8 X 46,22=369,76 FILTRU MOTORINA RABA 4 X 6,30 X 25,20 FILTRU ULEI RABA 6 X 7,98 = 47,88 SET COTURI RACIRE RABA 1 X 46,22 = 46,22 CAP BARA ARO 2 X 25,21 = 50,42 INTRERUPATOR STOP ARO 2 X 12,61 = 25,22 BEC FAR 24V 10 X 2,94 = 29,40 TOTAL 837,03 TRANSPORTUL INCLUS
- Număr anunț
- DA27096557
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 837,03 RON
- Valoare atribuită
- 837,03 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.